Tarihçe

Şirketimiz 1997 yılında yönetim kurulu başkanımız sayın CENGİZ EROĞLU tarafından CİYAM İNŞAAT şahıs şirketi olarak kurulmuştur.
Faaliyet alanları inşaat , fabrika , tesis , alt yapı ve üst yapı olarak devam etmiştir.
2011 yılından sonra şahıs şirketi kurumsallaşıp Akoğlu İnşaat olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Akoğlu inşaatın faaliyet alanları daha çok İstanbul Anadolu yakasın da konut ağırlıklı kentsel dönüşüm projeleri içermektedir.

Misyonumuz

Akoğlu İnşaat, yapı sektöründe kendini kanıtlamış inşaat deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi, zamanında ve uygun
maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilelemektedir.

Vizyonumuz

Günümüz koşullarında konut inşaatının modern şehir yapısına uyum sağlaması açısından önemi artmıştır. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu deneyimle modern, çağdaş ve şehir
estetiğiyle uyumlu binalar inşa etmekte iç ve dış tasarımları titizlikle hazırlamaktadır. Her yeni dönemde inşa ettiğimiz konutları daha yüksek standartlarda inşa etmekteyiz.
Aile ve birey memnuniyeti ile insan öncelikli hedef ve stratejilerimizin iş ahlakımızla birleşerek gelecek vizyonumuzu belirlemektedir.